KURUMSAL

Şerbetçi Mimarlık Hakkında

Şerbetçi Mimarlık ve İç Mimarlık firması 2009 yılında Gaziantep’te kurulmuştur. Firma; Aysel Şerbetçi yönetiminde, başta Gaziantep olmak üzere birçok yerde başarılı ticari yapıların iç mimarlık projesine imza atmıştır.

Estetiğin ve yeniliğin uyumunu mekânlara yansıtan firma, zamanla faaliyet alanını geliştirerek sadece iç mimarlık değil, mimarlık ve proje danışmanlığı gibi alanlarda da hizmet vermeye başlamıştır.

Mimari ekibin kendini geliştirmesiyle birlikte yeni bir mimarlık ve iç mimarlık şirketi kurarak birçok prestijli konut, idare bina ve otel projesine imza atan Şerbetçi Mimarlık ve İç Mimarlık kendini sürekli olarak geliştirmiş ve modern projeler ortaya koymuştur.

Pek çok başarılı projeye imza atan firma Gaziantep Valiliği, Gaziantep’in en lüks konut projelerinden Asce Lüks Projesi, Villa Mira Lüks Konut Projesi gibi prestijli projelerin yanı sıra Gaziantep Divan Hotel, Gaziantep Hamilton Hilton Hotel ve Türkiye’nin ilk Divan Suit konseptinin hazırlanmasıyla hayata geçirilen Divan Suit Gaziantep ile Güneydoğu’nun birçok lüks otel projesini tasarlamıştır.

2013 yılında mimari ekibini de genişleterek İstanbul’da yeni bir tasarım stüdyosu kuran firma Güneydoğu’nun ve İstanbul’un prestijli konut ve otel projelerini tasarlamaktadır.